מיטב שירותי רכב

  • שירותי מוסך
  • מכירה
  • השכרה
  • ליסינג
יצירת קשר

פירוט השירותים

שירותי מוסך

למוסך מיטב ניסיון רב בתיקון תאונות פחחות וצבע. עובדי מחלקות אלה, מתייחסים לרכב שלך כאל יצירת אומנות עדינה ושואפים להחזיר את הרכב להיראות כמו ביום שרכשת אותו. לשם כך המוסך מצויד בציוד מתקדם ובעובדים בעלי ידי זהב.

גם שאר העובדים במחלקות הדיאגנוסטיקה, המיזוג, החשמל וכמובן המחלקה המכנית – נהנים מידע מקיף וניסיון רב, הם יוצאים מדי פעם להשתלמויות ונמצאים בקשר רציף עם חברות הרכב, ע"מ להתעדכן ולעמוד בשורה הראשונה של אנשי המקצוע המכירים את רכבך, לעיתים – טוב ממך.

 
פחחות: צבע, פוליש וקס
מכונאות: מחלקה לכל סוגי הרכבים מהקטנים ביותר עד לרכבים גדולים, מסחריים וממוגני ירי.
דיאגנוסטיקה מיזוג וחשמל: תיקוני מזגנים, מילוי גז, תיקון כל תקלות החשמל לרכב - טיפול בתקלות מחשבים, סריקות ממוחשבות (לכל סוגי הרכבים)

 

מכירה

כיום, כל אחד מוכר מכוניות, או לפחות טוען שכך. אנחנו במיטב, לא מוכרים לך מכונית. השיטה אצלנו פועלת הפוך. אנחנו שומעים ממך מה אתה מצפה מהרכב הבא שלך, ומגשימים לך את הרצון. אצלנו תקבל ייעוץ, אבל תרכוש את הרכב שאתה רוצה, ולא רכב שאנחנו רוצים למכור לך.

במיטב ניתן לרכוש את כל סוגי הרכבים, עם אחריות ארוכת טווח ואפשרויות מימון נוחות. יעוץ לקניה והכוונה.

הרכבת רכבים ברמה מושלמת ללא השקעות נוספות
מגרש במקום עם מגוון סוגי רכבים
אפשרויות מימון מידי ובפריסת תשלומים נוחה

 

השכרה

למיטב מחלקה להשכרת רכב המספקת מענה אישי לכל אחד, עם סניפים ברחבי הארץ. זאת לא סוכנות רגילה להשכרת רכב, אצלנו – לא רק המכוניות מיוחדות, גם האנשים. אנו מקפידים על יחס אישי, גמישות מרבית לנוכחותך. לרשותך עומדות מכוניות ממוגנות אבנים לנסיעה בטוחה ברחבי יהודה, שומרון וירושלים. אנחנו שומרים שבת, זה אומר שאתה יכול להרגיש בנוח לא לשלם על מכונית דוממת בימי שבת ומועד.

סניפים ברחבי הארץ:
עפרה, קריית ארבע, אלון מורה, גוש טלמון, מבוא חורון

שעות נוחות וגמישות
יחס ביתי ואישי
רכבים ממוגני אבנים
רכבים שומרים שבת

ליסינג

מעוניין ברכב בעסקת ליסינג? אנחנו נייעץ לך בהתאם לצרכיך, ונתאים לך רכב ועסקה שתפורה למידותך וליכולתך הכלכליות. הכוונה ושירות ליסינג במגוון מסלולים, ליסינג לרכבים ללא מקדמה, שירות ליסינג תפעולי מלא ועוד.
הדרך הנוחה לרכב הבא שלך עוברת במיטב, תגיד מה אתה צריך, נתאים לך את מה שאתה יכול.

רכבים חדשים
רכבים ללא מקדמה
שירות ליסינג תפעולי מלא
רכב חלופי (מפתח תמורת מפתח).